Sākums > Rezultāti > CDTLGĀ* rezultāti un pārējais

CDTLGĀ* rezultāti un pārējais

12. decembris, 2010 Komentēt Go to comments

*CDT Lapsas Golfs. Ātrais.

Vakardien notikušais, uz ātru roku saorganizētais izbraukums, bija samērā interesants un baudāms. Sniega segumu dažādība uz ceļiem ir ļoti plaša. Sākot ar neskartu pūderi ~30 cm meža biezoknī līdz ~1m klajumos un beidzot ar perfekti notīrītu asfaltu, kas gan bija ārkārtīgs retums. Galvenais mērķis – kārtīga noņemšanās pa sniegu, tika sasniegts ar uzviju. Cita starpā tika aprēķināti arī rezultāti.

Ekipāža Punkti Minūtes Auto
NaA (bez GPS) 0 314 Nissan Patrol
1. T ‘ Ruba 7615 358 Mitsubishi Pajero
2. 4×4 Klubs 10302 346 Jeep Cherokee
3. atVILCEENI 19557 355 BMW 323
4. Moo 26822 342 BMW 3
5. Autolistes Pienotava 31955 358 Mitsubishi SpaceWagon
CDT (organizatori) 34757 287 Subaru Forester
6. Strīpainie āpši 38915 348 LR Discovery

ZIP fails ar visu ekipāžu tracklog’iem un kontrolpunktiem.

 1. 12. decembris, 2010 pulkstenis 7:20 pm

  ej nu, es asfaltu gan nekur neredzēju 🙂 izrādās izklaides brauciens uz ogri mums izmaksāja stundu meklēšanas 🙂 nu nekas, sniegu tāpat labi dabūjām izbraukāt.

 2. VM.turists
  12. decembris, 2010 pulkstenis 9:49 pm

  izskatās ja jautrība sita augstu vilni.. tiešām žēl ka “viss bija slikti” un nevarējām piedalīties 😦

 3. 13. decembris, 2010 pulkstenis 10:06 am

  Jā, pasakumā jautrība sita augstu vilni. No sākuma pesimims jau bija gatavs uzvarēt, bet viss bija superīgi, neskatoties uz bažām par 4×4 trūkumu un zemu clearance izdevās notestēt vājas auto vietas un izmēģinat jaunas lāpstas. Pirmoreiz iesēdāmies jau 700m pirms starta, tādēļ devāmies reģisrēties ar kājām. Moo izbaudīja sniegu pa pilno.
  Asfaltu varēja redzēt pie ugunskurā. Paldies par pasakumu ļoti labs ievads ziemai.
  Jeep Cherokee ir iespaidīgs, nu loti iespaidīgs!!!

 4. arc
  13. decembris, 2010 pulkstenis 1:47 pm

  un kur ir 4×4 gpx? 🙂

  • Pēteris
   13. decembris, 2010 pulkstenis 1:56 pm

   Tā kā viņi vienīgie pašu spēkiem iedabūja GPX sistēmā, bija piemirsts novilkt. Tagad ir, links atjaunots.

 5. Kollis
  13. decembris, 2010 pulkstenis 5:00 pm

  Patīkams pasākums. Ar klasesbiedra Kriša (pielietoja navigācijas iemaņas) un nedaudz plānprātīgā (tikai labā nozīmē) Arņa (pilots, automobiļa īpašnieks), pavadībā izbaudīju teju katru minūti. Manis paša darbs tāds tikai relatīvi vienkāršs – sēdēt aizmugurē un regulāri ieraut galvu plecos, un pie nepieciešamības arī plecus kuņģī, lai izdzīvo auto bez stāvbremzes, ar gandrīz neeksistējošām aizmugures bremzēm un varētu pat teikt bez aizmugurējiem amortizatoriem (visiem iesaku pasēdēt aizmugurē šādā komplektācijā). Jāteic mans uzdevums pa lielam bija globāli paplānot ko var paņemt garāmbraucot, kur jāpielien īpaši tuvu etc.

  Ērgļu dzelzceļš, kur fantastiskais 4×4 klubs nebija paspējis braukt, bija fascinējošs, sniegs lupatu lēverēs, un pēc tam vēl jāpamanās notīrīt no radiatora, tā baltā koka, nost (tā jau dzesēšanās notika ar pilnu “pečku”, kas ziemā protams nav mīnuss)

  Interesants atgadījums izveidojās pie Kalniņu mājām (mēģinot paņemt KP 29 no augšas – Z puses). Kvalitatīvi iesēdāmies pļavas vidū, bija tā, ka “gali sniegā”. Parakāmies nedaudz, nolauzām vinčai rulīti, jo leņķis bija par lielu ,jo, kā atzina pilots, mājasdarbi netika izveikti kā klātos (piebildīšu viņam pārmest nav ko, jo, ja nebūtu viņs ar savu aparātu dies zin’ vai es kustrētu no mājas ārā), savukārt es devos apskatīt vai nav vairs kur iesēsties, taateikt vai ne tikai “gali sniegā”. Un negaidīti 200m attālajā ceļā man nāk kaimiņu mājas pārstāvis ar draudīgu aitu vilka tipa suni. Nācās paskaidrot, ka tā mums rāda karte un ka situācija ir tāda, ka kautkā jau ārā jātiek. Ar bisi vismaz neviens nedraudēja. Es patiesi biju pārstegts, ka vīriņš no kaimiņu mājām atvainojās mums ka palīdzēt īpaši nevarēšot, jo traktora viņam neesot, kaut nekas tāds netika prasīts. Bet tas vis taateikt ir “sūds jautājums” pret manu lielāko sāpi. Kamēr es runājos ar ieinteresētiem vietējiem un izbridu sniega dziļuma testu, tā ārī neieraudzīju kaa ar pusizraktu apakšu džips izvinčojās pret to pašu zemē iedurto lāpstu!!
  Piezīmei vienīgi varu minēt, ka tajā brīdī, kad biju gatavs beigt sarunu, Krišs ar Arni jau uz urā deva lejā pa pļavu, vienīgi uz ceļa vēl jātiek. Savukārt suns kurš mani biedēja nu bija labākais draugs un nekavējoties pieskrēja klāt pēc viegla uzsvilpiena un un pāris uzsitieniem pa augšstibu. Tāteikt arī viņš saprot ka jāpavācās malā.

  Sniegi lieliski, Par vītoliņu mājām labāk vispār neizteikties.
  Pabeigšu ar nelielu lirisku atkāpi.
  Es ar Arni pietiekami sūdus esam taisījuši, savukārt krišu pazīstu vēl pirms vidusskolas, kurā bijām klasesbiedri.

  Savukārt no Arņa negaidīju tik relatīvi ekstrēmas bremzēšanās, kaut vai pret kupenu, ja priekšā T-veida krustojums un ātrums nedaudz par lielu. Protams negaidīju virkni citu izvirtību, kur, lai arī zinu, ka cilvēks rallijrežīma braukt māk, brīžiem sametās pat viegli bail 🙂

  Visu cieņu konkurentiem it iipaši abiem BMW markas automobiļiem (par drosmi), protams cieņu arī visiem džipistiem, protams arī Pienotuves komandai jāizsaka respekts, bet vislielākā cieņa pienākas uz dīvāna organizatoriem. pasākums izcils, laiks perfekts – vajag vēl!

  Ar cieņu T`Ruba stratēģis,
  J.Kollis

 6. 13. decembris, 2010 pulkstenis 5:25 pm
 7. Sergejs
  13. decembris, 2010 pulkstenis 8:57 pm

  Aizmirsu vēl pateikt, ļoti iederējās nakts tēja no Indijas uz starta asfalta!

 1. No trackbacks yet.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: