Par CDT Lapsu

Dalībnieku uzdevums ir izsekot un atrast Lapsu (organizatoru auto), paralēli pildot dažādus uzdevumus, piemēram, jāapmeklē kontrolpunkti kā pilnīgi parastās, tā absolūti neiedomājamās vietās, jāveic dažādi speciālie uzdevumi, lai tiktu pie kontrolpunkta; noķerot Lapsu ekipāža saņem jaunus uzdevumus. Tā kā ne visur var piebraukt, nākas arī naski skriet.

Lai piedalītos šajā spēlē nepieciešams auto un vismaz vienam cilvēkam no ekipāžas ir cieši jādraudzējas ar tehnoloģijām; tādas lietas, kā GPS un mobilais internets nāksies pielietot pēc pilnas programmas. Lai izprastu noteikumus (kuri tā pat katru reizi mainās) labāk, dokumentācijas sadaļā ieteicams palasīt kādu no reglamentiem vai vismaz tehniskajiem izklāstiem.

Tiem, kuri nevēlas lietot kaudzi ar tehnoloģijām lai atpūstos, ieteicams vaktēt “Bezlapsas” pasākumus, pagaidām tāds bijis tik viens un tas pats jaunas tehnoloģijas testēšanas nolūkos, bet tā kā tautai patika, būs vēl.

Spēli organizē Ceļojošās Deģenerātu Trupas (CDT) locekļi Pēteris Daknis un Līva Māldere, ar spēles vadības sistēmas nodrošinājumu mums pašaizliedzīgi palīdz Gatis Mednis. Spēles tiek organizētas ne visai regulāros datumos, pēc organizatoru ieskatiem un iespējām, par spēļu norisi parasti tiek ziņots vismaz mēnesi vai divus iepriekš šeit un http://twitter.com/cdtlapsa.

Saziņa uz cdt.lapsa at gmail.com

Ja jums ļoti iepaticies braukt, iesakām apmeklēt autoliste.lv un 4x4klubs.lv, kur atradīsiet iespēju piedalīties daudzos līdzīga rakstura pasākumos.

Advertisements